0

Gov't Mule – Peace...Like A River (2 LP)

  • Студія: FANTASY
  • Артикул: 0888072447585
  • Наявність: В наявності
1 600 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Format: вініл LP
Видання: Фірмове видання
Рік: 2023
Студія: FANTASY
Жанр: Рок
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Треклист

"Peace... Like A River", 12-й студійний альбом гурту та наступник їхнього блюзового альбому "Heavy Load Blues", що очолив чарти та був номінований на Греммі, вийшов у червні 2023 року на лейблі Fantasy Records. До 12-пісенної рок-збірки також увійшли Біллі Боб Торнтон, Селісса і Біллі Ф. Гіббонс. 
"Peace... Like A River" дуже амбітний з музичної точки зору, з великою кількістю пісень, які не часто зустрічаються в сучасному світі поп-музики, - каже Хейнс. "Але в той же час, це альбом пісень, які стилістично охоплюють багато напрямків. Пісня за піснею, можливо, моя улюблена".
Пісні на "Peace...Like A River" досліджують багатогранність Gov't Mule, поєднуючи всі якості, які принесли квартету - Хейнса (гітара, вокал), Метта Абтса (ударні), Денні Луїса (клавішні, гітара і бек-вокал) та Йоргена Карлссона (бас) - популярний статус, яким вони користуються сьогодні. Лаконічні пісні плавно перетікають у фірмові інструментальні екскурси гурту. Довші за попсові конвенції, пісні, тим не менш, компактні: вони дослідницькі, але ніколи не звивисті; мелодії водночас експансивні і чітко сфокусовані. Тематично новий альбом присвячений сейсмічним змінам, яких зазнав світ за останні роки. Під впливом того, що Хейнс називає "золотим віком року, соулу, джазу та блюзу", Gov't Mule поєднує найкращі та найстійкіші якості всіх цих музичних жанрів на "Peace.... Like A River" у позачасовий витвір мистецтва, який легко міг би бути випущений у класичну епоху рок-н-ролу 70-х років.

Характеристики
Інформація
Format вініл LP
Видання Фірмове видання
Рік 2023
Жанр Рок
Стиль Blues Rock
Стан вінілу New
Стан підкатегорія New
Характеристики
Студія FANTASY
Додаткові дані про видання Gatefold sleeve includes insert
Pack 2
Треклист
A1 Same As It Ever Was 8:44
A2 Shake Our Way Out 6:22
A3 Peace I Need 7:22
B1 Made My Peace 9:07
B2 Your Only Friend 5:57
B3 Dreaming Out Loud 4:39
C1 Head Full Of Thunder 4:35
C2 The River Only Flows One Way 7:21
C3 After The Storm 6:24
D1 Just Across The River 5:18
D2 Long Time Coming 5:19
D3 Gone Too Long 7:14